Telefonda canlı seks hatları ❤️ arayarak seks numara keyfini çıkarın.Cinsel sohbet hatlarında ❤️ seks hattı numara arayın.Ateşli sex hattı ve erotik sex chat. 📞
Şuanda Bayanlarmız İle   11   Kişi Doyumsuz Sohbet Ediyor.
Canlı Sex Sohbet Hattı
Nilay
Kumral 1.70 boyunda bir kadınla yaşayacağın soyunmalı boşalmalı sohbete hazır mısın. 💋
Damla
Artık sımsıcak anlarımda ateşli sevişme anlarımın bir erkekle olmasını isteyecek kadar libidom yükseldi.
Burcu
Telefondan beni soyundurup yanımda olmasa bile üstünde zıplayışımı hissedeceğim erkekler arıyorum. 📞
Sevda
İçinizdeki cinsel ya da manevi sorunları paylaşabileceğiniz dert ortağı ve aşk kadınıyım. 📞
Meltem
Günün her anı sizin için sımsıcak yatağımdan ateşli sohbetlerinize yelken açıyorum.
Melis
Annesi rus bir kız olarak onun cinsel anlamda tüm becerilerini almışım diyebilirim.
Kübra
Evli bir kadın olarak kocasının tatmin edemediği bir başka kadın da benim, arayın. 📞
Oylum
Kendimi en çok da aldatılmış hissettiğim anda bir başka erkekle de ben sevgilimi aldatmak istiyorum.
Yeliz
Dakikası uygun fiyatlı ateşli sohbetler yapmak için beni tek tıklama ile uygun fiyata ara. 📞
Oylum
Sutyen bedenimden iç çamaşır rengime kadar derin ve müthiş sohbetler için ara. 📞
Eda
İş yerimdeki bakım odamda yaşadığım pek çok sex anımı dinlemek ister misin? 📞
Elif
Hemcinslerine karşı ilgi duymayan, erkek gibi erkeklerle derinlemesine cinsel sohbetlere hazırım. 📞
Zeynep
Doyumsuz seks sohbetleri yapmak, türkiyenin en güzel kızlarından birisiyle boşalmak istemez misiniz. 📞
Berna
Sana bir kadının teninde göremeyeceğin zevkleri yaşatmaya hazırım tatlım. 📞
Arzu
Kalbimin tek sahibi yok pek çok sahibi var en çok da beni peş peşe boşaltan erkekler. 📞
Dilan
Zaafım olacaksa eğer, yakışıklı değil, tensel zevklerden anlayan bir erkeğe karşı olsun isterim. 📞Lezbiyen ile yattım lezbiyen oldum

Adım Ayşin, 18 yaşındayım ve okumuyorum bir terzihanede çalışıyorum babam çok baskıcıdır, bu sebeple anca o kadar kadının arasına ancak güvenip göndere bildi ama sanki kadınlardan da bana bir zarar gelecekmiş gibi halen ona dikkat et, onla konuşma, o bize gelmesin gibi emri vakiler yapıyor ama ben anlam veremesem de hiç kızmazdım, tabii ki son dönemde Eda ile konuşma bir daha da gelmesiz o kız bizim evimize dedi, ben resmen delirdim ve ilk defa babama karşı çıktım.Babam hayır dediğim için bana daha çok kızdı, bak o kız seni bozdu dedi ama bunun eda ile alakası yoktu, bunun babamın man kafalılığı ile ilgisi vardı, en sonunda kabullendim babamdan gizli gizli eda ile sohbet etmeye, başkasına gidiyorum diye edalara gitmeye karar verdim.
Eda çok güzel bir kızdı ama neden bilmem ilk zamanlar hiç anlam veremezdim, erkek gibi giyinirdi ben ona sen çok güzelsin dediğimde biliyorum derdi, gülerdi ama ben onun içinde yatan bir çirkinlik hissi nedeni ile kendisine bakmadığını, makyaj yapmadığını düşünürken.Sonradan anladım ki eda erkek hisleri taşıyan bir kızdı bana bunu itiraf etmişti ama ne zararı vardı ki bunun, erkek hissi taşıması ben bunu kabullendim hem asla bana bir hatası da olmuyordu, ne olabilirdi, siki mi vardı beni mi sikecekti.Ben sadece eda çok kafa bir kızdı onunla alakalıydım ve bu sebepten onla zaman geçirmeyi seviyordum, babam zamanla arkadaş çevremi kafasına göre düzenleyince ya eda düzenlediğini düşündüğünü sanınca ben hala babamın müsaade etmediğimi bir iki kız ile konuşuyordum.
Hatta bir de erkek arkadaş edinmiştim, Salih ama eda da bu sefer Salih’i hiç sevmemişti, babam bana eda ile konuşma diyordu, eda Salih ile ne tirajı komik değil mi?
Bir gün yine ben salih ile gizlice buluştum pazar günü, nişanlım olacaktı istetecekti beni, bundan eminim çünkü salih saf ve son derece kendinden emin biriydi ve madem kaçtım tam olsun diye bir edalara gideyim dedim, babam duysa kemiklerimi kırar tabi.
Edalara girdim, eda ben salih ileydim diyene kadar çok iyiydi ama surat asıldı sanki dünyası karardı ve birden üzerime doğru gelip, anlamıyorsun değil mi? Dedi.Anlamam gereken ne dediğimde daha kötü bir ifade ile seni seviyorum dedi ve birden dudaklarımı öptü, ben kaçmaya çalıştım ama ellerini kalçama almıştı bile, döndüm arkamı ve kızdım bunu yaptığı için ve birden sen merak etmiyor musun, nasıldır bu diye dedi, ben de evet ama bir erkekle dediğimde ya kızlık? Salihle denesen salih seni alır mı? Dedi.
Haklıydı, üzerime geldi, ben merak neticesinde de çok kaçmasım ve elini eşortmanımdan içeri soktu, parmağını amınım dudaklarında gezdiriyordu ama içeri sokmuyordu, yalamamı ister misin dedi, ben iğrençsin dedim ama eğildiğinde de hayır demedim, lezbiyen hikayesine dönmüştü olay ama her dil darbesinde daha çok zevk alıyordum ve sıra sende dedi birden, ben zevk almadım ama edanın zevk aldığını gördükçe daha çok yalıyordum ve saatler ilerledi….

Kategoriler: Sex Numaraları